» Освіта » Літній англомовний табір у Літинському НВК І-ІІ ст.

Літній англомовний табір у Літинському НВК І-ІІ ст.

Автор: admin2 от 19-06-2017, 09:44

Літній англомовний табір у Літинському НВК І-ІІ ст.З метою популяризації вивчення англійської мови та удосконалення мовленєвої компетенції учнів у навчальному закладі було організовано літній англомовний табір «Rainbow», у якому діти мали змогу поглибити знання іноземної мови, поєднуючи навчання із захоплюючим відпочинком.

Основна мета роботи мовного табору – зацікавити учнів вивченням іноземних мов, допомогти подолати психологічний та мовний бар'єри. Саме тому організатори підібрали завдання розважального та розвивального характеру.

Кожен день у таборі проходив цікаво та весело. Учні за допомогою вчителя здобували необхідні мовні навички, спілкуючись іноземною мовою у невимушеній обстановці, поглиблювали знання про культуру англомовних країн.

Підсумком роботи стало урочисте закриття, на якому діти, виконуючи проектні роботи та створюючи презентації, відзначили найцікавіші моменти з життя табору.

Літній англомовний табір у Літинському НВК І-ІІ ст.