З нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту в Опаківському НВК І-ІІІ ст. Проходив Олімпійський тиждень, який розпочався з урочистої лінійки та Олімпійського уроку.
Протягом тижня щодня проходили фізкультурно-спортивні заходи за участю старшокласників.
В іграх-естафетах брали участь учні молодших класів. Переможці: команда “Олімпія” - І мсіце, “Спарта” - ІІ місце, “Еллада” - ІІІ місце.
У легкоатлетичному багатоборстві брали участь школярі 7-9 класів.
Було також проведено вишкіл Всеукраїнської військово-патріотичної гри “Джура”з учнями 9-11 класів.
Програму Олімпійського тижня розробили і провели вчителі фізичної культури Петро Войтечко і Василь Дуб, педагог-організатор Оксана Данилюк, класні керівники під керівництвом заступника директора школи з виховної роботи Лариси Ільницької.













