» Освіта » Олімпійський тиждень в Опаці

Олімпійський тиждень в Опаці

Автор: admin2 от 20-09-2017, 14:12
 (голосів: 0)

Олімпійський тиждень в ОпаціЗ нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту в Опаківському НВК І-ІІІ ст. Проходив Олімпійський тиждень, який розпочався з урочистої лінійки та Олімпійського уроку.

Протягом тижня щодня проходили фізкультурно-спортивні заходи за участю старшокласників.

В іграх-естафетах брали участь учні молодших класів. Переможці: команда “Олімпія” - І мсіце, “Спарта” - ІІ місце, “Еллада” - ІІІ місце.

У легкоатлетичному багатоборстві брали участь школярі 7-9 класів.

Було також проведено вишкіл Всеукраїнської військово-патріотичної гри “Джура”з учнями 9-11 класів.Олімпійський тиждень в Опаці Програму Олімпійського тижня розробили і провели вчителі фізичної культури Петро Войтечко і Василь Дуб, педагог-організатор Оксана Данилюк, класні керівники під керівництвом заступника директора школи з виховної роботи Лариси Ільницької.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua