До живого українського слова мали змогу доторкнутися учні й педагоги Модрицького НВК під час незабутньої зустрічі з нашою відомою землячкою, українською письменницею, лауреатом Шевченківської премії Галиною Пагутяк. В актовій залі школи було людно. У цікавому спілкуванні швидко минув час. Письменниця презентувала свої книги, зокрема «Світ Модрицьких, передміщан з Дрогобича», «Королівство», «У кожного є бабуся». Модрицькі учні навперебій запитували авторку, над чим вона працює, чи легко бути письменником, яку літературу любить тощо.
Галина Пагутяк, яка вперше побувала в Модричах, зізналася, що отримала багато позитивних вражень, і пообіцяла, що навідається до школи ще не раз.













