18 грудня в народному домі села Смільна, під керівництвом вчителів Оксани Білик та Ярослави Петрів відбулося свято «Йде до нас Миколай». Талановиті учні Смільнянської СЗШ І-ІІ ступеня зустрічали Святого Миколая віршиками, піснями та колядками.
Свято відбулося під музичний супровід вчителя музики Романа Свищ, дітки змогли потішити батьків, родичів та гостей свята своїм співом.
На завершення дійства, усі школярі отримали пакуночки із солодощами від Святого Миколая.
Організатори щиро дякують всім, хто доклався до свята: керівнику народного дому, сільському голові, працівникам сільської ради, директору та вчителям школи і особлива подяка учням Смільнянської СЗШ І-ІІ ст.













