26 грудня в актовій залі Меденицької СЗШ І-ІІІст. відбувся фестиваль-конкурс «Різдвяні канікули - 2017», у якому взяли участь учні Летнянського НВК І-ІІІ ст., Солонської СЗШ І-ІІ ст., Опарівської СЗШ І-ІІ ст., Довжанського НВК І ст. та школярі місцевої школи.
У номінації «Вокальні ансамблі» перемогу отримали учні Меденицької СЗШ І-ІІІст. з композицією «З Новим роком» та «Magic moments» (вікова категорія 15-18 років) та учні Летнянського НВК І-ІІІ ст. з композицією «Щедрик» (вікова категорія 11-14 років). У номінації «Хори» - учні Меденицької СЗШ І-ІІІст. У номінації «Фольклорні колективи» - учні Солонської СЗШ І-ІІ ст. з композицією "Різдвяні віншування". У номінації дует – учні Меденицької СЗШ І-ІІІст. Василь та Микола Строгани з інструментальною новорічною композицією. Серед солістів члени журі віддали перемогу Марії Яцюк, учениці Меденицької СЗШ І-ІІІст. Учні Довжанського НВК І ст. представили на конкурс різдвяну шопку.
Кращі виконавці візьмуть участь у гала-концерті, який відбудеться в січні в Дрогобицькому районному народному домі.













