» Освіта » Флешмоб в Броницькій школі

Флешмоб в Броницькій школі

Автор: admin1 от 1-02-2018, 08:37
 (голосів: 0)

Флешмоб в Броницькій школіНа вшанування пам’яті перших українських “кіборгів” 29 січня у  Броницькій школі відбувся вечір пам'яті Героїв Крут.

30 січня  учні школи взяли участь в шкільному флешмобі до Дня пам’яті полеглих у бою під Крутами 29 січня 1918 року.

Пам’ятати своїх героїв дуже важливо, адже герої – це ті найкращі, яких ми втрачаємо. Їх не бракує в нашій історії, герої Крут в цьому пантеоні посідають особливе місце – вони одні з перших віддали свої життя за ново проголошену Українську державу.

Флешмоб в Броницькій школі

Флешмоб в Броницькій школі

Флешмоб в Броницькій школі
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua