» Освіта » Флешмоб на честь вікриття зимових Олімпійських ігор у Добрівлянах

Флешмоб на честь вікриття зимових Олімпійських ігор у Добрівлянах

Автор: admin2 от 9-02-2018, 15:31
 (голосів: 5)

Флешмоб на честь вікриття зимових Олімпійських ігор у Добрівлянах
9 лютого, в день відкриття Олімпійських ігор у Пхьончхані, Південна Корея, у Добрівлянському НВК І-ІІІ ст. відбулася урочиста лінійка з підняттям Державного Прапора України та флешмоб на підтримку українських олімпійців.

На час Олімпіади в школі заплановано провести комплекс спортивно-масових заходів, зокрема, олімпійські вікторини, конкурс малюнка, рухливі ігри та книжкову тематичну виставку.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua