З метою поглиблення знань учнів з математики, розвитку їх творчих задатків та виховання інтересу до математики в Добрівлянському НВК I-III ст. з 19 по 23 лютого проходив тиждень математики.
В рамках тижня проведено тематичну лінійку «Математика – цариця наук», конкурс стінгазет, математичні десятихвилинки «Цікаві факти про вчених-математиків» на уроках математики.
Учні 5-11-х класів активно брали участь у конкурсі «Математичні ребуси». У шостому класі проведений урок-гра «Сильна ланка», а учні п’ятого класу змагалися в грі «Математичний брейн-ринг», які підготувала вчитель математики Мирослава Дворян. Учні 8-11-х класів показували свої знання у грі «Чи розумніший ти за п’ятикласника».
Під керівництвом вчителя математики Марії Мазур було проведено брейн-ринг для учнів 9-10-х класів.
А в понеділок, 26 лютого, на загальношкільній лінійці були підведені підсумки тижня та нагородження переможців конкурсів.













