» Освіта » Школярі району - призери обласного творчого конкурсу

Школярі району - призери обласного творчого конкурсу

Автор: admin2 от 5-04-2018, 15:26
 (голосів: 0)

Школярі району - призери обласного творчого конкурсуВ рамках проведення презентаційно-профорієнтаційного проекту «15 подихів весни на Погулянці», з метою розвитку творчих здібностей, виховання  ініціативи, естетичного смаку в учнівської молоді на базі відділу технічної творчості ЦТДЮГ відбулися ХІ командні змагання і заочний конкурс з орігамі та комп’ютерної графіки на першість Львівської області під назвою «Топіарій. Пори року».

У змаганнях взяла участь команда від Дрогобицького районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

Під час проведення  змагань кожен учасник  виконав такі завдання:

  • командне  виготовлення обов’язкових кусудам на основі базової моделі «Електра»;

  • командне виготовлення об'ємної художньої композиції з  елементами орігамі та паперопластики на задану тему: «Топіарій. Пори року».

Оцінювання  проводило  журі  згідно  розробленої  нової системи  балів.

Учасники змагалися у двох вікових категоріях: з 9 до 11років, та з 12 до 14 років.

В рамках проведення змагань відбувся конкурсний перегляд членами журі домашніх учнівських робіт заочного конкурсу орігамі та комп’ютерної графіки тієї ж тематики.

До участі в заочному конкурсі допускалися просторові роботи, колективні та індивідуальні. Оцінювання проводило журі згідно з розробленою системою балів.

 

За підсумками протоколів змагань та на підставі аналізу проведення конкурсу, переможцями змагань з орігамі у командній першості:

 

У молодшій віковій категорії:

 

І місце – учнів Дрогобицького РБДЮТ на базі Модрицького НВК І-ІІІ ст. Белз Ангеліну та Долинську Василину (керівник гуртка Клонцак Л.М.);

 

За підсумками заочного конкурсу журі визнали переможцями:

 

У молодшій віковій категорії:

 

ІІ місце – Гузар Соломію, ученицю гуртка «Паперопластика» Дрогобицького районного будинку дитячої та юнацької творчості на базі Лішнянського НВК І-ІІІ ст. за композицію «Зима» (керівник – керівник гуртка, директор БДЮТ Болоховецька В.Я.);

 

У середній віковій категорії:

 

І місце – Белз Ангеліну, Долинську Василину, учнів гуртка «Паперопластика» Дрогобицького районного будинку дитячої та юнацької творчості на базі Модрицького НВК І-ІІІ ст. за композицію «Літо квітами сміється» (керівник – керівник гуртка Клонцак Л.М.);

 

Слід відзначити високий рівень представлених на конкурс робіт.

Кращі роботи учасників змагань та заочного конкурсу були визначені для участі в обласній виставці «Пори року» у ЦТДЮГ з 7 березня по 13 квітня 2018р. 

 

 

Школярі району - призери обласного творчого конкурсу



Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua