» Освіта » Тиждень довкілля у Далявській школі

Тиждень довкілля у Далявській школі

Автор: admin1 от 6-04-2018, 09:32
 (голосів: 0)

Тиждень довкілля у Далявській школі«Ближче до природи» – під таким гаслом проходив цей тиждень у Далявській СЗШ І ст. Класовод Катерина Коваленко провела урок-проект «Пташок викликаю з далекого краю».

Кожен учень повинен був підготувати цікавий матеріал, загадку про пташку, яка найбільше подобається. Катерина Михайлівна зацікавила учнів прислів’ями, кросвордами, цікавими розповідями.

Вчителі, учні, завідувач ФАПом Юлія Кутковська, приклали максимум зусиль, щоб довкілля було чистим та готовим до Великодня.

Тиждень довкілля у Далявській школі

Тиждень довкілля у Далявській школі

Тиждень довкілля у Далявській школі

Тиждень довкілля у Далявській школі

Тиждень довкілля у Далявській школі

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua