Ансамбль «Горянка» Довжанського НВК І – ІІІ ступенів під керівництвом Ірини Яворської привітали дітей з особливими потребами в реабілітаційному центрі «Назарет» з Міжнародним днем захисту дітей. Учні взяли участь у спільному Богослужінні, після якого виступили з концертом. Ансамбль виконав композиції «Батьки мої» та «Стихія», а Валентин Яворський заспів пісню «Материнська любов».
Усі присутні були в захопленні від талантів юних горян. Після концерту учні взяли участь у різноманітних іграх та майстер-класах, чим долучилися для зібрання коштів на організацію літнього табору для дітей з «Назарету».













