У дошкільній групі «Сонечко» Нижньогаївського НВК І-ІІІ ст. відбулося свято «Завітала осінь». На святі були присутні вчителі, директор, учні початкових класів та батьки. Веселі пісні і танці подарували всім присутнім гарний настрій та позитивні емоції.