» Освіта » Нарада у відділі освіти з відповідальними за роботу з дітьми пільгових категорій

Нарада у відділі освіти з відповідальними за роботу з дітьми пільгових категорій

Автор: admin1 от 1-03-2019, 11:51
 (голосів: 0)

Нарада у відділі освіти з відповідальними за роботу з дітьми пільгових категорій Сьогодні, 1 березня, в методичному кабінеті відділу освіти відбулася нарада за участю відповідальних за роботу з дітьми пільгових категорій. Нараду провела головний спеціаліст відділу освіти Дрогобицької РДА Людмила Коник-Осадча. На засіданні піднімалося питання  щодо налагодженої роботи серед  дітей  цих категорій, було наголошено на тому, що районна адміністрація розробила цільову програму «Соціальна підтримка дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей – учасників ООС, дітей чорнобильців». Ця програма дає змогу фінансово підтримати дітей пільгових категорій.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua