Сьогодні, 1 березня, в методичному кабінеті відділу освіти відбулася нарада за участю відповідальних за роботу з дітьми пільгових категорій. Нараду провела головний спеціаліст відділу освіти Дрогобицької РДА Людмила Коник-Осадча. На засіданні піднімалося питання щодо налагодженої роботи серед дітей цих категорій, було наголошено на тому, що районна адміністрація розробила цільову програму «Соціальна підтримка дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей – учасників ООС, дітей чорнобильців». Ця програма дає змогу фінансово підтримати дітей пільгових категорій.













