Сьогодні, 6 березня, бібліотекарі Дрогобицької районної бібліотеки для дітей та бібліотеки-філії смт. Меденичі, вчителі, учні Меденицької СЗШ та керівництво Меденицької селищної об'єднаної територіальної громади долучились до Міжнародного флешмобу "Великий Шевченко".
Захід приурочений 205 річниці від дня народження Великого Кобзаря.
Метою флешмобу є: вшанувати пам'ять Великого Кобзаря; показати пам'ятники Тарасові Шевченку, встановлені у різних регіонах України та країнах світу; засвідчити про визнання та любов до творчості генія українського народу. Флешмоб ініційований Міністерством молоді та спорту України і активною українською молоддю.













