» Освіта » Відбулася нарада керівників навчальних закладів району

Відбулася нарада керівників навчальних закладів району

Автор: admin1 от 27-05-2019, 17:17
 (голосів: 0)

Відбулася нарада керівників навчальних закладів районуВ методичному кабінеті відділу освіти відбулася нарада керівників навчальних закладів району, на якій розглядалося ряд важливих питань. 

Начальник відділу освіти Іван Стецко повідомив про підготовку навчальних закладів до нового 2019-2020 н.р. та про виділення коштів на закупівлю необхідного обладнання для НУШ-2.  

Провідний спеціаліст Тарас Шуст інформував присутніх про підсумки моніторингу об’єктивності оцінювання навчальних досягнень учнів з української мови та математики в 9-х та 10-х класах закладів освіти району.

 

Про роботу закладів освіти щодо попередження дитячого травматизму упродовж 2018-2019 н.р. повідомив головний спеціаліст Ярослав Куцик.

 

Оксана Данилів, начальник групи обслуговування закладів освіти району, проінформувала про стан споживання енергоресурсів за січень-квітень 2019 р.

 

Методист Дарія Грицик проаналізувала стан виконання плану роботи відділу освіти на 2018-2019 н.р.   

Відбулася нарада керівників навчальних закладів району

Відбулася нарада керівників навчальних закладів району

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua