Щорічно в Україні і світі відзначають радісне і веселе дитяче свято - Міжнародний день захисту дітей. Заходи цього дня покликані звернути увагу дорослих на соціальний захист прав дитини.
У Сторонянській СЗШ І-ІІ ступенів проведено ряд заходів, приурочених дню захисту дітей.
Педагогом-організатором Галиною Мицак проведено виховний захід "Щасливе дитинство", на якому учні розповідали, що таке для них щастя, радісний сміх, щаслива родина, мир на землі. Діти співали пісні, читали вірші, виконали танцювальню композицію.
Серед учнів 5-8 класів організовано і проведено конкурси, змагання, виготовлено стінгазету.
Учні 4 класу ( вчитель Катерина Чіпак) провели флешмоб "Діти України".
Це не просто веселе свято для самих діток, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб діти росли здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленою справою.
Директор школи Ірина Мицак побажала миру і злагоди кожній дитині, кожній родині. Наснаги і мудрості педагогам, серця яких сповнені любові до дітей. Наголосила, що турбота про дітей мають стати філософією праці вчителя.













