» Освіта » Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу освіти «Добрівлянський навчально-виховний комплекс І-ІІІ ст.» Дрогобицького району

Автор: admin1 от 25-10-2019, 16:01

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора  Комунального закладу освіти «Добрівлянський навчально-виховний комплекс І-ІІІ ст.» Дрогобицького району Відділ освіти Дрогобицької районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу освіти «Добрівлянський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» Дрогобицького району (місце знаходження: вул. Шкільна, 14, с. Добрівляни, Дрогобицький район, Львівська область, 82134).

Найменування посади та умови праці

Директор закладу загальної середньої освіти. Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298  «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; Постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 № 859 «Про умови і розміри оплати    праці    керівників    підприємств,    заснованих    на    державній, комунальній  власності, та об'єднань державних підприємств»;  наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду керівника закладу освіти

Посаду керівника закладу загальної середньої освіти незалежно від підпорядкування, типу і форми власності може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче спеціаліста або магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов'язків

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі, та строк їх подання

Особа,   яка   претендує   на   зайняття   вакантної   посади   директора комунального закладу освіти особисто подає такі документи:

-         письмову заяву про участь у конкурсі;

-         особовий листок з обліку кадрів, фото 3 см х 4 см;

-         автобіографію;

-         копію диплома про вищу освіту ступеня не нижче спеціаліста або магістра;

-         копію паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду;

-         копію трудової книжки та військового квитка;

-         заяву про згоду на обробку персональних даних;

-        довідку про відсутність судимості;

-         мотиваційний лист;

-        перспективний   план  розвитку   закладу,   розроблений   за  такими
критеріями: новації щодо управлінської діяльності з вирішення ключових
проблем  розвитку  закладу,  шляхів  покращення  матеріально-технічної
бази, раціонального використання ресурсів закладу, створення сучасних
умов організації освітнього процесу тощо.

Інформацію   про   особисту   адресу   електронної   пошти   та   номер контактного телефону для зворотнього зв'язку.

Особа надає до конкурсної комісії оригінали та завірені належним чином копії документів для участі у конкурсі.

Прийом    документів    здійснюється    у відділі освіти Дрогобицької райдержадміністрації  з 25.10.2019 року по 25.11.2019 року до 17.00 год. (у робочі дні), за адресою: вул. 22 Січня,41, м. Дрогобич, 82104, кабінет відділу кадрів.

Дата та місце проведення конкурсного відбору

26.11.2019 року - 05.12.2019 року о   11.00  у  приміщенні методичного кабінету відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації: вул. 22 Січня, 41, м. Дрогобич, 82104

(можливе внесення змін, уточнень).

Етапи проведення конкурсного відбору

Конкурсний відбір проводиться поетапно:

-   подання претендентами документів, що підтверджують відповідність
кваліфікаційним      вимогам;

-   вивчення  конкурсною комісією поданих претендентами документів,
мотиваційного листа і перспективного плану розвитку закладу;

-  перевірка знань законодавства України у сфері освіти та розв’язання ситуативного завдання.

-      публічний   захист   перспективного   плану   розвитку   закладу   (до
10 хвилин);

- оприлюднення результатів конкурсного відбору.

Прізвище, ім'я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Новаковський Володимир Богданович, тел. 0677321051,

е-mail: viddil_osv_rda@ukr.net

ogoloshennya-na-kon.-dobrvlyani.doc [ b] (завантажень: 4)