Відбувся фінал районних змагань з шахів серед учнів закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів. На попередньому етапі боротьбу за вихід до фінальної частини вели 19 колективів юних шахістів.
У фінальних змаганнях зустрілись школярі Рибницької СЗШ І-ІІст., Болехівської СЗШ І-ІІ ст., Бистрицької СЗШ І-ІІ ст., Сторонянської СЗШ І-ІІ ст.. та Волощанського НВК І-ІІст., Снятинського НВК І-ІІ ст., Залокотського НВК І-ІІст., Медвежанського НВК І-ІІ ст.
У напруженій боротьбі першість вибороли юні шахісти Медвежанського НВК І-ІІ ст. (учитель Юрій Матляк), які у фіналі перемогли школярів з Бистрицької СЗШ І-ІІ ст. (учитель Іван Якубів), а третє місце посіли шахісти з Болехівської СЗШ І-ІІ ст. (учитель Василь Подольський), які подолали команду Волощанського НВК І-ІІ ст. (учитель Богдан Качмар).
В особистому заліку кращих результатів досягли:
- на першій дошці
І місце - Віталій Колток (Бистрицька СЗШ І-ІІ ст.); ІІ місце - Андрій Пігур (Залокотський НВК І-ІІ ст.); ІІІ місце – Назарій Лучищак ( Медвежанський НВК І-ІІ ст.);
- на другій дошці
І місце – Віталій Яцуляк (Медвежанський НВК І-ІІ ст.); ІІ місце – Назарій Чаповський (Волощанський НВК І-ІІ ст.); ІІІ місце - Роман Чава (Болехівська СЗШ І-ІІ ст.);
- серед дівчат
І місце – Бойко Лілія (Медвежанський НВК І-ІІ ст.); ІІ місце – Данилків Христина (Волощанський НВК І-ІІ ст.); ІІІ місце – Зубрицька Лілія (Снятинський НВК І-ІІ ст.).
Переможці змагань нагороджені грамотами відділу освіти.













