» Освіта » Відбулася атестація педагогічних працівників району

Відбулася атестація педагогічних працівників району

Автор: admin1 от 11-04-2014, 12:12

Відбулася атестація педагогічних працівників району2 та 8 квітня атестаційна комісія відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації  провела атестацію 161 педагогічного працівника.

У роботі атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти Дрогобицької райдержадміністрації брали участь головний спеціаліст департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Людмила Сівокозова, представники Дрогобицької райдержадміністрації та районної ради, асоціації голів сільських, селищних рад, працівники відділу освіти, методичного кабінету, керівники загальноосвітніх закладів.

За результатами атестації:  кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» присвоєно 16 педагогічним працівникам, атестовано на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» 117 педагогічних працівників.

Відповідно до змін, внесених до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, цього року вперше атестувалися керівні кадри загальноосвітніх навчальних закладів району. Рішення про відповідність займаній посаді ухвалено 13 директорам шкіл та 8 заступникам директорів з навчально-виховної та виховної роботи. У спілкуванні з членами атестаційної комісії керівники, які атестувалися, висловили своє бачення подальшого розвитку освіти України, навчальних закладів, якими керують.