Цьогорічна весняна толока напередодні величного свята – Воскресіння Христового – не оминула стін Бистрицької школи. Учні та вчителі на чолі з директором Степанією Багрій прийняли активну участь у прибиранні та озелененні території свого навчального закладу.
Підсумком проведення толоки стало свято «Живе обличчя моєї Землі», яке підготувала вчитель хімії та біології Наталія Галинська. Під час виступів учні розповіли про екологічні проблеми сучасності, внесли свої пропозиції щодо зупинення страшного «марафону» - глобального знищення природи.













