» Освіта » Учень з Підбужа став призером IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу

Учень з Підбужа став призером IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу

Автор: admin1 от 13-05-2014, 14:02
 (голосів: 0)

Учень з Підбужа став призером IV Міжнародного мовно-літературного конкурсуВ рамках відзначення у 2014 році 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка у Львові відбувся IV (фінальний) етап ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Його учасниками стали 37 переможців обласного етапу конкурсу (19 – учні загальноосвітніх навчальних закладів, 3 – учні професійно-технічних навчальних закладів, 12 – студенти вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації, 3 – курсанти вищих навчальних закладів Збройних сил України).

Конкурсанти виконували творчі завдання, що їх уклав Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України. Тематика робіт  передбачала реалізацію умінь висловлення думки про культуру, мораль, духовні цінності українського народу, що сприяють об’єднанню, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Тарас Шевченко

Департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації привітав переможців цього конкурсу з Львівщини.  Серед них  учень Підбузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Роман Бабій (диплом ІІІ ступеня). Його навчають учителі української мови та літератури Дарія Бараняк та Ганна Строган.

Відділ освіти Дрогобицької  райдержадміністрації щиро вітає  переможця та вчителів, які його підготували.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua