» Освіта » Школам області рекомендували перейти на дистанційне навчання

Школам області рекомендували перейти на дистанційне навчання

Автор: admin2 от 11-02-2021, 16:21

Школам області рекомендували перейти на дистанційне навчанняДепартамент освіти і науки Львівської ОДА закликає керівників органів управління освіти на місцях відповідально поставитись до збереження здоров’я та життя школярів під час ситуації, що склалась внаслідок погіршення погодних умов.

Оскільки на території області сьогодні погіршилась погода, освітнім закладам рекомендують перевести навчання в онлайн-режим.

«З метою попередження переохолодження учасників освітнього процесу та відповідно до пропозицій обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій рекомендуємо організувати освітній процес у режимі з використанням технологій дистанційного навчання», - наголосив директор департаменту освіти і  науки Львівської ОДА Олег Паска.

Віддалене навчання радять почати від 12 лютого. Відповідного листа надіслали в усі органи управління освіти.