» Освіта » Ярмаркував Снятинський навчально-виховний комплекс

Ярмаркував Снятинський навчально-виховний комплекс

Автор: admin2 от 21-05-2014, 09:29
 (голосів: 1)

Ярмаркував Снятинський навчально-виховний комплекс20 травня на подвір’ї Снятинського навчально-виховного комплексу панував веселий настрій – ярмарок! Учні 1-9-х класів здобували ази підприємницької діяльності.

Ярмарок вирував: пропонувалися акції, знижки, реклами класних брендів – в кого вишневі рулети, в інших – пиріжки з картоплею, бананово-яблучні «шашлики», смачні мамині салати. Виручені кошти підуть на добрі справи: ремонт класних приміщень, озеленення парку. Так вирішила рада Снятинського навчально-виховного комплексу .

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua