20 травня на подвір’ї Снятинського навчально-виховного комплексу панував веселий настрій – ярмарок! Учні 1-9-х класів здобували ази підприємницької діяльності.
Ярмарок вирував: пропонувалися акції, знижки, реклами класних брендів – в кого вишневі рулети, в інших – пиріжки з картоплею, бананово-яблучні «шашлики», смачні мамині салати. Виручені кошти підуть на добрі справи: ремонт класних приміщень, озеленення парку. Так вирішила рада Снятинського навчально-виховного комплексу .













