» Освіта » Лідери учнівських громад ділилися досвідом

Лідери учнівських громад ділилися досвідом

Автор: admin2 от 5-12-2014, 12:26
 (голосів: 1)

Лідери учнівських громад ділилися досвідомДнями на базі Лішнянського НВК І-ІІІ ст. звітували про свою роботу лідери учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів району. П’ятнадцять шкільних активістів виявили бажання поділитися досвідом своєї роботи: Василь Копердас з Добрівлянського НВК І-ІІІ ст.; Леся Сарахман з Підбузької СЗШ І-ІІІ ст.; Марія Добрянська, Андрій Дутко з Лішнянського НВК І-ІІІ ст.; Ірина Стадник з Меденицької СЗШ І-ІІІ ст.; Христина Пилип з Ступницької СЗШ І-ІІ ст.; Ірина Рубаш з Вороблевицької СЗШ І-ІІІ ст.; Оксана Косінська з Доброгостівської СЗШ І-ІІІ ст.; Галина Томин з Снятинського НВК І-ІІ ст.; Ірина Лудин, Божена Омелянська з Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст.; Віра Пшеницька з Уличненської СЗШ І-ІІІ ст.; Наталія Середяк з Летнянського НВК І-ІІІ ст.; Галина Мельникович з Довжанської СЗШ І-ІІІ ст.; Оксана Садова з Болехівської СЗШ І-ІІст.

Ірина Рубаш розповіла про планування роботи учнівського парламенту, Марія Добрянська та Андрій Дутко – про створення проектів та їх втілення в життя, Оксана Косінська та Віра Пилип – про участь у предметних олімпіадах, інтелектуальних конкурсах.

Учнівські парламенти багатьох шкіл активно долучаються до організації всіх заходів, які проводяться в школі. Це – випуск стінгазет до Революції Гідності «Разом і до кінця», проведення вечорів-реквієм, в яких вшановують жертви голодомору та всіх загиблих за волю України, благодійних акцій «Допоможи солдату». До 19 грудня готують акцію учнівські парламенти «Стань Миколаєм для солдата».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua