Днями на базі Лішнянського НВК І-ІІІ ст. звітували про свою роботу лідери учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів району. П’ятнадцять шкільних активістів виявили бажання поділитися досвідом своєї роботи: Василь Копердас з Добрівлянського НВК І-ІІІ ст.; Леся Сарахман з Підбузької СЗШ І-ІІІ ст.; Марія Добрянська, Андрій Дутко з Лішнянського НВК І-ІІІ ст.; Ірина Стадник з Меденицької СЗШ І-ІІІ ст.; Христина Пилип з Ступницької СЗШ І-ІІ ст.; Ірина Рубаш з Вороблевицької СЗШ І-ІІІ ст.; Оксана Косінська з Доброгостівської СЗШ І-ІІІ ст.; Галина Томин з Снятинського НВК І-ІІ ст.; Ірина Лудин, Божена Омелянська з Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст.; Віра Пшеницька з Уличненської СЗШ І-ІІІ ст.; Наталія Середяк з Летнянського НВК І-ІІІ ст.; Галина Мельникович з Довжанської СЗШ І-ІІІ ст.; Оксана Садова з Болехівської СЗШ І-ІІст.
Ірина Рубаш розповіла про планування роботи учнівського парламенту, Марія Добрянська та Андрій Дутко – про створення проектів та їх втілення в життя, Оксана Косінська та Віра Пилип – про участь у предметних олімпіадах, інтелектуальних конкурсах.
Учнівські парламенти багатьох шкіл активно долучаються до організації всіх заходів, які проводяться в школі. Це – випуск стінгазет до Революції Гідності «Разом і до кінця», проведення вечорів-реквієм, в яких вшановують жертви голодомору та всіх загиблих за волю України, благодійних акцій «Допоможи солдату». До 19 грудня готують акцію учнівські парламенти «Стань Миколаєм для солдата».













