» Освіта » В Унятичах освятили добудоване приміщення школи

В Унятичах освятили добудоване приміщення школи

Автор: admin2 от 22-12-2014, 11:58
 (голосів: 0)

В Унятичах освятили добудоване приміщення школи19 грудня відбулось урочисте відкриття добудови школи у селі Унятичі. У святі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, заступник голови районної ради Роман Урбан, в.о. керівника відділу освіти Іван  Стецко, завідувач методичним кабінетом відділу освіти Володимир Штокайло, методист Світлана Павлюх, головний редактор радіо "Франкова земля" Йосип Фиштик, професор Микола Зимомря, голова комітету міст побратимів Дрогобицького району, Дрогобича і міста Мускатин (США) Рома Шиміна, директор КП "Трембіта" Василь Кекош, журналісти, педагоги школи, батьки, учні.

Степан Рудницький спільно із Романом Урбаном, Іваном Стецком та директором школи Степаном Макаром перерізали символічну стрічку та відкрили добудоване приміщення Унятицької школи, яка в майбутньому стане навчально-виховним комплексом. Освятив новобудову о. Мирослав.

Директор школи Степан Макар провів для гостей екскурсію у новоствореному шкільному музеї. Він також подякував керівникам Дрогобицької райдержадміністрації, районної ради,  відділу освіти, батькам за сприяння в добудові школи. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua