25 грудня відбулася засідання колегія відділу освіти Дрогобицької районної державної адміністрації. У її роботі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький та його позаштатний радник з гуманітарних питань доцент ДДПУ Василь Лужецький. Степан Рудницький привітав керівників загальноосвітніх навчальних закладів з завершенням 2014 року, підкреслив результативність мікропроектів для закладів освіти, важливість участі в акції «Схід і Захід разом», до якої долучилися освітяни району.
В.о. керівника відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації Іван Стецко розповів про виконання Програми розвитку освітньої галузі Дрогобицького району на 2013-2017 рр. Окремо зупинився на проблемах організації індивідуального навчання дітей у школах району. З аналізом стану виконання Комплексної програми профілактики злочинності у Дрогобицькому районі станом на 1 грудня 2014 року познайомив учасників засідання головний спеціаліст відділу освіти Орест Луцик. Колегією були розроблені конкретні рекомендації щодо вирішення названих вище питань.
На завершення керівників загальноосвітніх навчальних закладів привітали з Новим роком та Різдвом Христовим в.о. керівника відділу освіти Іван Стецко та голова Дрогобицької районної організації профспілки працівників освіти і науки Ольга Грицик.













