У важкий час військового протистояння на сході України перед Різдвяними святами освітяни району відвідали сім’ї загиблих в АТО та Героїв Небесної Сотні на Дрогобиччині. Зі словами глибокої вдячності, побажаннями миру, здоров’я, сили, терпіння, віри в перемогу вони привітали ці сім’ї з Різдвом Христовим та вручили їм матеріальну допомогу від освітян району на загальну суму 51 тисяча 800 гривень. З них, сім’ям загиблих в АТО та під час Революції Гідності із сіл Вороблевичі, Ясениця Сільна, Рихтичі, Летня, Уличне, Раневичі - 36 тисяч гривень, на лікування учасників АТО із сіл Підбуж, Дорожів, В.Гаї, Нове Село, Н.Кропивник – 13 тисяч 800 гривень. Було також виділено 2 тисячі гривень для придбання подарунків делегації дітей з Донеччини.













