» Освіта » Відбувся І етап конкурсу "Учитель року - 2015"

Відбувся І етап конкурсу "Учитель року - 2015"

Автор: admin2 от 21-01-2015, 09:14
 (голосів: 1)

Відбувся І етап конкурсу "Учитель року - 2015"З метою виявлення та підтримки творчої праці вчителів, підвищення професійної компетентності, популяризації педагогічних здобутків у районі проведено І (районний) етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015» у номінаціях: «Українська мова та література», «Хімія», «Образотворче мистецтво».

Відповідно до Положення І (районний) етап конкурсу складався з презентації власного досвіду конкурсантів з обраної методичної теми, проведення відкритих уроків. Було проведено оцінку їхніх веб-сторінок.

Переможцями І (районного) етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015», враховуючи висновки журі, визнано

- у номінації «Українська мова та література» - учителя Меденицької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Комар Ірину Іванівну;

- у номінації «Хімія» - учителя Нагуєвицької середньої загальноосвітньої школи I – III ступенів Лихтей Мирославу Богданівну;

- у номінації «Образотворче мистецтво» - учителя Михайлевицької середньої загальноосвітньої школи I – II ступенів Жук Людмилу Іванівну.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua