Відбувся етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Джура”, у фінальній частині якого взяли участь вісім роїв учнів загально - освітніх навчальних закладів Дрогобицького району.
До програми змагань було включено сім видів: впоряд (стройова підготовка), дужання (перетягування канату), стрільба з пневматичної гвинтівки, козацько-туристська смуга перешкод, козацькі перегони, інтелектуальні змагання та змагання рятівників.
Загальнокомандне перше місце вибороли школярі Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст.(учитель Михайло Нечипір), другими стали члени рою з Добрівлянського НВК І-ІІІ ст.(учитель Віктор Герасименко), а третіми – соколята з Вороблевицької СЗШ І-ІІІ ст. (учитель Олег Мартинів).













