» Освіта » Вчителі християнської етики ділилися досвідом роботи

Вчителі християнської етики ділилися досвідом роботи

Автор: admin2 от 11-09-2015, 10:18
 (голосів: 0)

Вчителі християнської етики ділилися досвідом роботи9 вересня на базі Дрогобицько-Самбірської єпархії відбувся семінар учителів християнської етики загальноосвітніх навчальних закладів Дрогобицького району. Методист Світлани Павлюх підкреслила важливість викладання курсів духовно-морального спрямування, в тому числі факультативних курсів з християнської етики, в сучасних умовах. Вона наголосила, що відповідно до наказу департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації від 24.06.2015 р.  № 08-01/230 «Про вивчення предмета «Основи християнської етики» та проведення занять з християнського виховання у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах області у 2015/2016 навчальному році», продовжено вивчення предмета «Основи християнської етики» в 1-11 класах загальноосвітніх навчальних закладів району. Вчителька християнської етики Лішнянського НВК І-ІІІ ст. висвітлила аспекти християнського виховання у сучасній школі. Про вклад Андрея Шептицького в розвиток духовної спадщини українського народу розповіла вчителька Доброгостівської СЗШ І-ІІІ ст. Стефанія Гундер. Досвідом викладання християнської етики поділилася вчителька Вороблевицької СЗШ І-ІІІ ступенів Оксана Яхно.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua