» Освіта » “Золоте зернятко” проросло у Підбужі

“Золоте зернятко” проросло у Підбужі

Автор: admin2 от 21-10-2015, 16:11
 (голосів: 3)

“Золоте зернятко” проросло у Підбужі20 жовтня в селищі Підбуж на базі місцевої школи відбулося відкриття двох дошкільних груп з режимом повного перебування для 40 дітей. Створення навчально-виховного комплексу , який поетично найменували “Золоте зернятко”, частково вирішує проблему відсутності в Підбужі дитячого садочка. Батьків, вихователів та дошкільнят привітали голова райдержадміністрації Максим Лісогор, голова районної ради Михайло Сікора, народний депутат України Богдан Матківський, директор школи Богдана Іваськів та інші.

Треба сказати, що за кошти районного бюджету при сприянні відділу освіти та місцевих громад з 1 жовтня цього року розпочали свою роботу новостворені навчально-виховні комплекси у селах Старий Кропивник, Верхні Гаї, Унятичі. На черзі - відкриття додаткової короткотривалої групи у діючому ДНЗ «Червона калина” с.Вороблевичі; переведення короткотривалих груп на режим повного дня у діючих Меденицькому ДНЗ «Калинонька» (1 група, 25 дітей), Літинському НВК І-ІІ ст. (1 група 24 дитини), Лішнянському НВК І-ІІІ ст. ( 2 групи, 40 дітей), Попелівському НВКІ-ІІІ ст. (2 групи, 30 дітей), Добрівлянському НВК І-ІІІ ст. (1 група, 19 дітей), Опаківському НВК І-ІІІ ст. ( 1 група, 17 дітей).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua