» Освіта » Львівська Національна академія сухопутних військ запрошує на навчання учнівську молодь Дрогобицького району

Автор: admin1 от 3-02-2016, 14:20

Львівська Національна академія сухопутних військ запрошує на навчання учнівську молодь Дрогобицького районуНа базі методичного кабінету відділу освіти Дрогобицької районної державної адміністрації сьогодні відбулася зустріч учнів-випускників загальноосвітніх закладів І-ІІІ ступенів, учителів Захисту Вітчизни з представником Львівської Національної академії сухопутних військ старшим лейтенантом  Богданом Сьомою. У зустрічі взяв участь в.о. керівника відділу освіти Іван Стецко та методист методичного кабінету відділу освіти Ігор Михаць.

З великою увагою переглянули присутні відеофільм про життя та навчання курсантів в академії сухопутних військ, про спеціальності майбутніх офіцерів Української армії.