» Звернення голови райдержадміністрації Михайла Винницького до мешканців району

Звернення голови райдержадміністрації Михайла Винницького до мешканців району

Автор: admin2 от 13-12-2013, 09:00
 (голосів: 0)

Звернення голови райдержадміністрації Михайла Винницького до мешканців районуШановні краяни!
Я, як голова районної державної адміністрації, зобов'язаний наголосити, що керівництво та працівники райдержадміністрації однозначно засуджують будь-які радикальні прояви та силові методи щодо мирних акцій громадян. Ми повністю розділяємо прагнення народу жити у вільній європейській державі, де поважають права та свободи кожного. Хочу особливо зазначити, що райдержадміністрація жодних протизаконних вказівок не отримує і не дає. 
Водночас, як керівник державного органу влади на території району я розумію повну відповідальність за все, що тут відбувається, тому зобов'язаний сумлінно виконувати функції, покладені на мене та мій колектив державою щодо забезпечення життєдіяльності району.
Я, як і кожен з вас, щиро прагну та сподіваюся, що ситуація, яка склалася в Україні, буде розв'язана мирно та цивілізовано, що допоможе зберегти незалежну соборну державу, за яку протягом століть боролися наші діди і прадіди, та забезпечить її прогресивний європейський шлях розвитку.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua