» Охорона здоров'я » Працівників Головного управління статистики у Львівській області вакцинували від кору

Працівників Головного управління статистики у Львівській області вакцинували від кору

Автор: admin1 от 16-01-2018, 14:36
 (голосів: 0)

Працівників Головного управління статистики у Львівській області вакцинували від коруСьогодні, 16 січня, близько 20 працівників Головного управління статистики у Львівській області вакцинували від кору.
“Наші працівники належать до певної групи ризику щодо інфекційних захворювань, оскільки вони контактують з людьми з багатьох підприємств, організацій міста та області. І так як сьогодні є спалах кору, ми проявили ініціативу вакцинуватись, і департамент охорони здоров’я Львівської ОДА делегував до нас лікарів”, - зазначила начальник Головного управління статистики у Львівській області Світлана Зимовіна.
За словами медиків, станом на сьогодні, 16 січня, у Львівській області на кір захворіли 92 особи, з них 58 дітей. Вакцинування є єдиним способом захистити себе від кору.
“На Львівщині спостерігається спалах кору. Захворювання небезпечне своїми ускладненнями, це запалення легень і енцефаліт. Ми використовуємо бельгійську вакцину, при її введенні в організмі людини формуються антитіла, які дозволяють вберегтись від вірусу і не захворіти, навіть якщо у колективі є хворі”, - розповіла лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Наталія Тімко.
“Обов’язкові щеплення проти кору проводять дітям, яким 1 та 6 років, згідно з календарем профілактичних щеплень. Дорослих зазвичай не ревакцинують, але на сьогодні, коли спостерігаємо спалах, є рекомендація Міністерства охорони здоров’я України усіх людей, які народились після 1956 року одноразово вакцинувати проти кору, люди, які народились раніше, як правило хворіли кором”, – додала Наталія Тімко
За її словами, вакцинація не потрібна людям, які хворіли на кір або мають документально підтверджені 2 дози вакцини проти кору.
Департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації закликає мешканців Львівської області не нехтувати безпекою та здоров’ям та робити вакцинацію від кору.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua