» Охорона здоров'я » Медики закликають мешканців Львівщини вакцинуватись від кору

Медики закликають мешканців Львівщини вакцинуватись від кору

Автор: admin2 от 7-02-2018, 14:41

Медики закликають мешканців Львівщини вакцинуватись від коруСтаном на 6 лютого у Львівській області зареєстровано, згідно первинних діагнозів – 320 осіб, з них діти – 240. Ріст захворюваності відбувається в основному за рахунок дитячого населення, питома вага дітей, які захворіли, становить 76%.

З початку року в заклади охорони здоров’я госпіталізовано 176  осіб, з них 126 дітей. Найбільше випадків зареєстровано у Львові.

Найвищий рівень захворювання у Львові, Пустомитівському, Жовківському, Яворівському та Городоцькому районах.

Медики нагадують: специфічного лікування від кору немає. Єдиний надійний захист – вакцинація.