» Охорона здоров'я » «Обери свого лікаря»: Нацкампанія на Львівщині відбувається у штатному режимі

«Обери свого лікаря»: Нацкампанія на Львівщині відбувається у штатному режимі

Автор: admin2 от 5-04-2018, 15:02
 (голосів: 1)

«Обери свого лікаря»: Нацкампанія на Львівщині відбувається у штатному режиміЗ 2 квітня у Львівській області так, як і в Україні загалом, стартувала Національна кампанія «Обери свого лікаря». Відтак, Нацкампаніяв області відбувається в штатному режимі.

Відразу запровадити нову систему реформування галузі непросто, тому проводиться масштабна робота з колективами закладів охорони здоров’я та пацієнтами. Аналізується наскільки вони обізнані у впровадженні медичної реформи. Цей процесс починає змінювати менталітет як медиків, так і пацієнтів.

Нагадаємо, що тепер медична допомога не прив’язана до місця прописки та проживання. Кожен українець може обирати терапевта, педіатра або сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі, а кошти за ваше медичне обслуговування заплатить держава.

Якщо ж такого лікаря ви поки не знайшли - не страшно! Поцікавтеся у родичів, друзів, сусідів,  колег – можливо, у них був позитивний досвід у амбулаторії сімейної медицини або поліклініці, яка підходить вам географічно.

Лікарів вистачить усім! Закликаємо відповідально і без поспіху обирати своїх лікарів! Терміну закінчення кампанії немає!

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua