» Охорона здоров'я » Єдиний метод боротьби з поширенням кору - вакцинація

Єдиний метод боротьби з поширенням кору - вакцинація

Автор: admin2 от 3-12-2018, 16:05

Єдиний метод боротьби з поширенням кору - вакцинаціяСтаном на сьогодні у Дрогобицькому районі на кір захворіло 435 осіб. З них — 379 дітей, решта — дорослі. 309 осіб з цієї кількості були госпіталізовані, двоє з них — в реанімаційне відділення обласної інфекційної лікарні. Про це на нараді в райдержадміністрації доповіли головний лікар ДРТМО Олександр Слабий та завідувач Дрогобицького міськрайонного відділу ДУ «ЛОЛЦ» Орест Біль.

Основна причина поширення цього інфекційного захворювання - своєчасно не проведена вакцинація. На даний час медичні заклади району в повному обсязі забезпечені комбінованою вакциною для профілактики кору, паротиту та краснухи.

Голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич доручив обом керівникам якомога активніше доносити до населення інформацію про те, що найефективнішим методом боротьби з поширенням кору є вакцинація.