» Охорона здоров'я » У хлопця із Кам’янка-Бузького району діагностували грип

У хлопця із Кам’янка-Бузького району діагностували грип

Автор: admin2 от 13-03-2020, 12:35
 (голосів: 0)

У хлопця із Кам’янка-Бузького району діагностували грипУ вісімнадцятирічного юнака, який звернувся до лікарів із скаргою на здоров’я, виявили грип. Хлопець протягом 26 лютого – 2 березня перебував із відвідинами в Італії. Після повернення до України відчув симптоми нездужання.

«До лікарів хлопець звернувся 12 березня, скаржився на підвищену температуру тіла до 38 градусів, сухий кашель, слабкість та головний біль. Черговий медперсонал  у відповідних засобах індивідуального захисту його оглянув. Провели швидкий тест на грип, який виявився позитивним. Тому коронавірусу у пацієнта нема», - розповів заступник головного лікаря Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Ігор Берник.

За його словами, аналізи також скерували до Лабораторного центру, де проведуть лабораторне дослідження методом полімеразної ланцюгової реакції. Хлопець перебуває на лікуванні в інфекційній лікарні.

Окрім того, пацієнтка з коронавірусом, яку лікують у Житомирі, перебувала в Жовківському районі протягом двох днів 26-27.02.2020. З цього приводу скликано екстрене засідання районної комісії ТЕБ і НС. Триває епідрозслідування.

Сьогодні, 13 березня, у прес-холі Львівської ОДА відбудеться брифінг щодо ситуації з коронавірусом. Початок о 15:00 годині.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua