» Охорона здоров'я » За попередню добу з підозрою на коронавірус госпіталізували 38 осіб

За попередню добу з підозрою на коронавірус госпіталізували 38 осіб

Автор: admin2 от 27-05-2020, 11:28
 (голосів: 0)

За попередню добу з підозрою на коронавірус госпіталізували 38 осібСкеровано на самоізоляцію 82 особи. Знаходиться в стаціонарах 480 хворих.

152 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 72 - в Центрі легеневого здоровя, 65 - у 8 міській клінічній лікарні, 58 - у 1 МКЛ, 77 - у Госпіталі ветеранів війни та репресованих, 20 - у Стрийській міській лікарні, 19 у Кам'нка-Бузькій лікарні, 4 - в Стебницькій міській лікарні, у Сокальська ЦРЛ - 13 осіб.

34 людини перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 7 - на ШВЛ. Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 38 мешканців Львівщини.

За увесь час COVID підтверджено у 1443 осіб. Заперечено у 5777 людей. Померло 42 особи. Одужали від коронавірусної інфекції 322 особи. 

Львів - 20 осіб, Жовківський район – 6 (Зашків – 1, Замок – 2, Магерів – 1, Кам’яна Гора – 1, Куликів – 1), місто Стрий – 1, Яворівський район – 1 (Новояворівськ – 1), Городоцький район – 2 (Городок – 2),  Кам’янка-Бузький район – 1 (Вислобоки – 1), Пустомитівський район – 6 (Пустомити – 1, Зубра – 1, Підбірці – 1, Солонка – 1, Сокільники – 2), Радехівський район – 1 (Миколаїв – 1).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua