» Охорона здоров'я » Районним лікарням передадуть апарати ШВЛ

Районним лікарням передадуть апарати ШВЛ

Автор: admin2 от 11-06-2020, 10:20

Районним лікарням передадуть апарати ШВЛЛьвівська ОДА та Львівська обласна рада спільно із соціально активним бізнесом прийняли рішення передати апарати штучної вентиляції легень для районних лікарень області.

По одному такому апарату отримають лікарні Кам’янка-Бузької, Сокаля, Стрия та Стебника.

«Ми вдячні нашим партнерам із ДТЕК, які закупили необхідні апарати. Можемо сподіватись, що рівень надання якісної медичної допомоги у районних лікарнях зросте. Така робота триватиме і надалі, адже ми розуміємо, що в час пандемії забезпечення медичних установ сучасним обладнанням не примха, а необхідність», - зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Компактність і модульність ШВЛ-ів дозволяють їм працювати практично цілодобово в автономному і в стаціонарному режимах. Окрім цього, вони практично без участі оператора налаштовуються індивідуально під кожного пацієнта та мають функцію серцево-легеневої реанімації.