» Охорона здоров'я » Як підготуватися до ПРЛ-тестування: поради від Центру громадського здоров'я

Як підготуватися до ПРЛ-тестування: поради від Центру громадського здоров'я

Автор: admin2 от 21-01-2021, 12:41

Як підготуватися до ПРЛ-тестування: поради від Центру громадського здоров'яПЛР-дослідження показує наявність або відсутність в організмі людини ДНК або РНК вірусу, що підтверджує чи спростовує наявність у людини коронавірусної інфекції.

Матеріал для дослідження відбирають медичні працівники або представники мобільних медичних бригад. Вони обов’язково повинні бути у засобах індивідуального захисту.

Хто повинен пройти тест на полімеразну ланцюгову реакцію?

• Люди з ознаками тяжкого гострого респіраторного синдрому та інших гострих респіраторних вірусних захворювань;
  • пацієнти, які відповідають визначенню підозрілого імовірного випадку захворювання на СOVID-19 та пневмонії;
  • ті, в кого ІФА-тест показав позитивний результат імуноглабулінів типу A,M,G;
  • контактні особи, симптоми яких не виключають проявів СOVID-19;
  • контактні особи з групи ризику.

Саме цим мають керуватися лікарі, приймаючи рішення про ПЛР-тестування пацієнта

Центр громадського здоров'я України інформує, як підготуватися до ПЛР-тестування.

Як зазначають у Центрі, здавати ПЛР-тест найкраще вранці, одразу після нічного сну.

З 6 годин до процедури НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ:

• вживати лікарські засоби для зрошення ротоглотки;
  • використовувати препарати для розсмоктування.

За 3-4 години також НЕ РЕКОМЕНДУЮТЬ:

• жувати гумку, цукерки;
  • чистити зуби, полоскати горло або рот;
  • їсти чи пити;
  • курити.

Львівська обласна державна адміністрація закликає мешканців області дотримуватися карантинних обмежень та дбати про власне здоров'я.

Нагадаємо, за попередню добу в області провели 1132 дослідження на коронавірус, з них - 337 позитивних. За увесь час COVID-19 підтверджено у 68224 осіб. Померло 1996 людей. Одужали від коронавірусної інфекції 56692 осіб.