У Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар «Ефективне ведення сільського господарства», приурочений до Дня підприємця. Метою заходу було розширення уяви безробітних про самозайнятість у сфері сільського господарства, визначення основних альтернативних напрямів сільськогосподарської діяльності регіону. Фахівець центру зайнятості розповіла присутнім про жителів сільської місцевості, які започаткували власну справу в агробізнесі. Представник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Галина Дмитрук розповіла про переваги організації власного бізнесу, перспективи його розвитку та державну підтримку тих, хто стає на рейки підприємництва, про діючі програми підтримки сільськогосподарських товаровиробників...













