Державні нагороди сьогодні, 24 березня, тримали солісти Львівської національної філармонії - квартет бандуристок «Львів’янки». Відзнаки від імені Президента України вручив голова Львівської ОДА Олег Синютка.
«За значний особистий внесок у державне будівництво, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю»,- йдеться в Указі Президента.
Відтак, звання «Заслужений артист України» отримали солістка-інструменталістка Оксана Коломієць, Олена Ніколенко, Леся Стефанко та солістка Ірина Плахтій.
Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua