» Культура » Шевченків вечір у Снятинці

Шевченків вечір у Снятинці

Автор: admin2 от 29-03-2017, 08:52
 (голосів: 1)

Шевченків вечір у Снятинці26 березня у Народному домі с.Снятинка відбувся літературний вечір до 203-ї річниці від дня народження Тарас Шевченка «Великий син – великого народу».

Про його життя і творчість поета розповіла бібліотекар бібліотеки-філії Любов Турик і директор Народного дому Віра Копач.

В залі також була оформлена книжкова виставка «Шевченко – це народ і як народ він буде жити вічно»

Вірші геніального українського поета «Кобзар», «У небо лине», «Про Шевченка», "Садок вишневий коло хати", "Мені однаково", "Думка", "Тече вода з-під явора", "Лілея", "Причина", "Іван Підкова", "Наймичка" прочитали Грабовська Зеня, Климишин Ірина, Кемпа Юлія, Гарбовський Дмитро, Канарська Яна, Копач Віталій, Лепак Вікторія, Косик Анастасія та Софія, Брильовський Андрій, Антоник Назар, Григорська Ярина, Лепак Іван, Брильовська Ірина, Турик Вікторія, Герман Вікторія, Федів Юлія. Прозвучали пісні про Кобзаря у виконанні Юлії Федів та Грабовської Зені.

На святі були присутні сільський голова Михайло Щудла, депутат обласної ради Михайло Задорожний, директор Снятинського НВК Микола Турик, вчителі, жителі села.

Сільський голова Михайло Щудла сказав: “Шевченко заповідав, що тільки на своїй землі, й серед своїх людей – своя правда і сила і воля. Шевченкове слово пробуджує в нас любов до своєї Вітчизни, кличе сильних на подвиги, вселяє в слабих надію і віру.” М. Щудла подякував всім учасникам і присутнім у залі за плідну працю в урочистому заході.

На завершення прозвучав незабутній “Заповіт” у виконанні всіх учасників вечора, до якого приєдналися всі присутні.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua