В неділю, 23 квітня, в Дрогобицькому міському народному домі відбулося чергове засідання літературного клубу «Pro Patria!», де у невимушеній атмосфері та жваво спілкуючись свої поезії декламували митці Франкового краю, підтверджуючи, що Дрогобицька земля багата своїми талантами. Поряд зі знаними поетами Степаном Якимом та Ярославом Бігуняком свої творчі здобутки продемонстрували молоді «зірочки» поетичного слова – Руслана Дудич, Христина Токар, Ігор Іванко. Їх вірші, глибина думки, довершеність слова вразила всіх присутніх. Як висловився незмінний організатор цих творчих зустрічей Юрій Федчак: «Ось з таких перлинок і створюються справжнє намисто української культури».
Тому від щирого серця хочемо побажати молодим поетам не зупинятись у своїй творчості і чекаємо, разом зі своїми однодумцями на наступних зустрічах літературного клубу «Pro Patria!»













