» Культура » Вокальний ансамбль «Вишиванка» отримав визнання в Словаччині

Вокальний ансамбль «Вишиванка» отримав визнання в Словаччині

Автор: admin1 от 6-06-2017, 16:11

Вокальний ансамбль «Вишиванка» отримав визнання в СловаччиніЗ нагоди річниці перепоховання Тараса Шевченка чоловіча хорова капела «Бескид» імені її засновника і довголітнього керівника Степана Стельмащука з концертною програмою «Шевченко – художник» виступила сьогодні в Дрогобицькому районному домі.

Також перед нарадою працівників культури керівництво району – голова районної ради Михайло Сікора та керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба вручили почесну грамоту керівнику народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Вишиванка» Лілії Блажкевич з села Старе Село за участь в 52-му міжнародному фестивалі фольклору русинів-українців Словаччини, який цими вихідними відбувся в селі Камйонка Старолюбовняського округу Пряшівського краю. Наші артисти на цьому фестивалі були єдиним представником не лише з Дрогобиччини, але й з усієї України.

На нараді працівників культури району обговорили питання платних послуг народних домів та проведення заходів у літній період.

Вокальний ансамбль «Вишиванка» отримав визнання в Словаччині