» Культура » Майстер – клас «Найбільша краса – дівоча коса»

Майстер – клас «Найбільша краса – дівоча коса»

Автор: admin1 от 28-07-2017, 14:23

Майстер – клас «Найбільша краса – дівоча коса»Одним із символів українського народу є дівоча коса. Вона вважалась символом дівочої гідності та честі, працьовитості й охайності. А ще єднанням трьох стихій природи: повітря, води і землі. Із нею пов’язано багато легенд, переказів, пісень і прислів’їв.  Але, нажаль, в даний час мода на косу згасає.

Для того, щоб повернути до життя один із призабутих звичаїв нашого народу 27 липня в бібліотеці – філії села Дорожів бібліотекарем Оленою Грицютою був проведений  майстер – клас із плетіння волосся під гаслом «Найбільша краса – дівоча коса».

Участь в ньому приймали Анастасія Фещак, Оксана Хомин, Ярина Савка, Мар’яна Пастушенко і Анастасія Валага. Вони із цікавістю спостерігали за різноманітним плетінням косів й пробували оволодіти цією технікою самі, при цьому слухаючи уважно й поради по догляду за волоссям.

Майстер – клас «Найбільша краса – дівоча коса»