Непересічна подія сьогодні відбулася в районному народному домі, а саме творча зустріч з головним героєм документального фільму «Крим. Спротив» американським молодим дослідником Остіном Черроном. Після перегляду фільму в залі не залишилося жодного байдужого. Багато з присутніх в залі, які були очевидцями подій, що відображені у фільмі просто не стримували сльози. Так само емоційно звернувся до присутніх в залі один з організаторів дійства Амет Бекіров, він провівши своє дитинство в далекому Узбекистані, повернувся на землю своїх батьків та дідів – в Крим, змушений знову його покинути. Але його запал та віра вселяють віру, що Крим буде українським, адже, як він сказав, все залежить від кожного з нас, саме «я зможу» має стати тим поштовхом для досягнення мети.
У фільмі зображено, як російські війська в лютому 2014 року підступно, за підтримки так званої ВР Криму захопили владу на півострові. А головний герой фільму - іноземний дослідник Джеймс, опинився у вирі подій, що насправді відбувається в Криму. Він на власні очі бачить, що волелюбний кримськотатрський народ не бажає в черговий раз потрапити під залежність «російсько-радянської імперії», яка в 1944 році насильно вислала його з рідної землі.
Після перегляду фільму Остін Черрон відповів на численні запитання глядачів та почув надзвичайно зворушливі та теплі слова подяки на свою адресу, адже завдяки цьому фільму весь світ побачив правду про події в Криму в 2014 році.
Організаторами цієї цікавої зустрічі були відділ культури та туризму Дрогобицької райдержадміністрації (керівник Надія Козар), Інтернет-радіо «Radio Kotermak» (Роксолана Буяк, яка, до речі, була чарівною перекладачкою на зустрічі).
Запрошуємо переглянути цей документальний фільм.













