» Культура » В бібліотеках району продовжуються заходи по вшановуванні воїнів УПА

В бібліотеках району продовжуються заходи по вшановуванні воїнів УПА

Автор: admin1 от 11-10-2017, 17:42
 (голосів: 0)

В бібліотеках району продовжуються заходи по вшановуванні воїнів УПА“Лицарі української незалежності” - це назва години історичної пам'яті, яку було проведено в бібліотеці- філії селі Опарі 10 жовтня. В проведені масового заходу взяли активну участь учні 7-8 класів школи. Про боротьбу українського народу в ці часи розказала бібліотекар Галина Довган. Ліхоліттями і муками прокотилися по українській землі і “розкуркулення”, і “колективізація” і голодомори, і знищення української інтелегенції. Друга світова війна, у вогні якої горіли борці за волю України — славні воїни ОУН - УПА, продовжувачі справи Українських Січових Стрільців. Ярослав Стецько, Степан Бандера, Роман Шухевич та багато інших провідників ОУН і міністри відновленої Української держави були відправлені в концтабори, розстріляні. Про патріотів — борців, що поклали своє життя “На вівтар України” розповіли ведучі Соломія Новачкевич і Олеся Зимин. Соломія Гарбіч ознайомила слухачів із біографією Романа Шухевича — головного командира УПА. Учні Олена Мисишин, Христина Чушак, Левко Бойко прочитали вірші приурочені 75 річниці створення УПА. Діти ознайомилися з літературою книжкової виставки “На вівтар незалежності”.

В бібліотеках району продовжуються заходи по вшановуванні воїнів УПА

В бібліотеках району продовжуються заходи по вшановуванні воїнів УПА

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua