Сьогодні, 12 грудня напередодні свята Андрія в районному народному домі відбулися традиційні Андріївські вечорниці – веселе й колоритне дійство та найбільш шановане традиційне молодіжне свято. Його подарували вихованці Доброгостівської музичної школи, які провели його за всіма українськими звичаями, а участь в ньому взяли діти з різних сіл району – Доброгостова, Уличного, Лішні та інших. Дзвенів сміх і лилась пісня, бадьорив душу дотепний жарт. Дівчата традиційно ворожили на свою долю, варили вареники, а хлопці
підбадьорювали дотепними жартами. Продовжились вечорниці веселими переспівами, іграми та забавами.
Задоволена таким славним святом, господиня, а це сьогодні була керівник відділу культури та туризму Надія Козар подякувала хлопцям і дівчатам за пісні й танці та побажала їм успішного виступу на обласному конкурсі, в якому молоді виконавці візьмуть участь вже завтра. «Наша культура така багата традиціями та звичаями! То чому ж нам не показувати цього? Тим більше, що це цікаво і весело як для гостей, так і для учасників дійства»,- наголосила очільник культури та туризму району.













